امداد خودرو سیار

امداد خودرو ویژه تهران به صورت شبانه روزی با کادری مجرب با بیش از ۱۸ سال سابقه  درزمینه ای امداد و تعمیر کلیه خودروها داخلی و خارجی

خدمات مرکز امدادی ما شامل یدک کش ، خودروبر، کفی، تعمیرکار سیار ، بنزین رسانی سیار ، باتری به باتری سیار و پنچری سیار است.

یدکش خودرو

از خدمات ما ارسال یدک کش می باشد و امکان ارسال انواع  یدک کش (شامل یدک کش نیسان جرثقیل  کفی خودرو بر) به محل مورد نظر شما یا در صورت لزوم اعزام به تعمیرگا های مجاز

مکانیک سیار تعمیر در محل

شما میتوانید به صورت شبانه روزی درخواست مکانیک خودرو بدهید تا در صورت نیاز تعمیر در محل انجام شود در غیر این صورت اعزام به تعمیرگاه جهت انجام کار بیشتر صورت گیرد

امداد خودرو شبانه روزی

شما در هر ساعت از شبانه روز کافیست با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا در جاده نمانید  و از خدمات ما بهره مند شوید

حمل خودرو با جرثقیل یا نیسان

بنا به درخواست شما و تشخیص کارشناسان اعزام خودروی امداد نیسان یا جرثقیل به محل مورد نظر شما در هر ساعت از شبانه روز انجام میگیرد

میخوای بدونی کارت مگان چجوری تعریف میشه؟
امداد خودرو سیار

امداد خودرو تهران

امداد خودرو مرکزی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی فعالیت مینماید.

با استفاده از بهترین انواع یدک کش و کادری مجرب و با تجربه خدمات امداد خودرو را در محل شما ارائه میدهیم. رضایت مشتریان سرلوحه اهداف مجموعه امدادی مرکزی تهران می باشد. با تماس با شماره امداد خودرو, ما را در ارتقای کیفیت عملیات امدادی کمک نمایید.

خدمات امداد خودرو مرکزی شامل امداد رسانی به تمام خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. همچنین حمل خودروهای لوکس, خودروهای خارجی و ایرانی به تمام شهرستان ها با کفی خودرو بر و نیسان چرخگیر با ضمانت انجام می پذیرد. حمل خودروهای تصادفی نیز  با نیسان دکل دار انجام می پذیرد. حمل خودروهای تصادفی به تعمیرگاه مرکزی رایگان می باشد.

خدماتی مانند سوخت رسانی سیار, باطری به باطری سیار, مکانیکی در محل, تعویض روغن, آپاراتی در محل شما انجام میپذیرد. در صورتی که امکان تعمیر خودرو وجود نداشته باشد خودروی شما با یدک کش به تعمیرگاه معتبر منتقل میشود.

شرکت ما از جمله شرکتهایی است که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل ها برای کاربردهای مختلف خدماتی نظیر جابجایی بارهای سنگین ، تخلیه و جابه جایی کانتینر و کانکس و … را با بهترین قیمت انجام میدهد.

شرکت امداد خودرو مرکزی افتخار این را دارد که جابه جایی و حمل و نقل شما را در وزن های متفاوت 3 الی 360 تن در تمامی نقاط تهران، در کمترین زمان ممکن انجام دهد. خدمات امداد سیار شامل موارد زیر است:

 • تست با دستگاه عیب یابی دیاگ.
 • بازدید و در صورت لزوم تعویض وایر شمع های موتور.
 • بازدید و در صورت پاره شدن ، تعویض تسمه هیدرولیک فرما.
 • بررسی فیوز های خودرو.
 • تعویض سنسور دمای آب موتور.
 • تعویض پمپ بنزین.
 • تعویض کوئل ها در صورت معیوب بودن.
 • تعویض شلنگ بوستر ترمز.
 • باتری به باتری.
 • تعویض دیسک و صفحه کلاچ.
 • تعویض سیم کلاچ.
 • تعویض سیم گاز و تعویض کاتالیزور.
امداد خودرو سیار

امداد خودرو ایران خودرو

امداد خودرو  خدمات با کیفیت خود را در اتوبان های تهران برای تمام خودروهای ایران خودرو ارائه میدهد. در تمام مناطق شهر, غرب, شمال و جنوب تهران خدمات با کیفیت امداد خودرو مرکزی با سرعت بالا و هزینه مناسب ارائه میگردد. امداد سیار تهران با سرویس حمل خودرو با یدک کش معتبر و تعمیرات سیار تخصصی در محل برای خودروهای ایران خودرو در خدمت تهرانیان عزیز است. برای درخواست امداد خودرو تهران ایران خودرو با شماره امداد خودرو ایران خودرو تماس جاصل نمایید.

امداد خودرو سایپا

خودروهای سایپا ساخت شرکت سایپا تحت پوشش سرویس امداد خودرو سیار و شبانه روزی امداد خودرو تهران هستند. خرابی خودرو به دلیل مسائل فنی و یا تصادفات مساله ای اجتناب ناپذیر است. در بسیاری از موارد خودرو نیاز به تعمیر دارد و قادر به حرکت نیست. در اینجاست که یدک کش میتواند بدون آسیب رساندن به خودرو, اتومبیل را به تعمیرگاه مجاز حمل نماید. شماره امداد خودرو سایپا با خدمات با کیفیت امداد خودرو در خدمت تهرانیان عزیز در سراسر تهران است.

امداد خودرو سیار

کلیه خدمات امداد ی در محل به صورت سیار ارائه میدهد. این سرویس سریع و با کیفیت با هدف خدمت رسانی سریع در مناطق 24 گانه تهران به صورت 24 ساعته راه اندازی شده است. امداد خودرو سیار مرکزی در تمام مناطق تهران با یدک کش های معتبر و مکانیک های سیار مستقر هستند. با تماس با شماره امداد خودرو سیار تهران از سرویس نزدیکترین امداد خودرو در محل به صورت سیار بهره مند شوید.